Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Next FloorRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 3.0
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5