Series
Ratings
35
The DinosaursRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Paradise Season 1Rated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Star Trek: PicardRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0