Titles you rated
Future SonRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 4.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 3.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5
Inheritance DetectiveRated ★ 2.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Say I Love YouRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 3.5