Movies
Ratings
454
Marriage StoryRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
The AeronautsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
EverestRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0