Series
Ratings
25
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0