Movies
Ratings
847
Sweet BeanRated ★ 4.0
A Family AffairRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The DoubleRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5