Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 1.0
NewnessRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.0
OldRated ★ 1.5