Series
Ratings
169
Criminal: UKRated ★ 4.0
LudwigRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0- CasheroRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5