Titles you rated
- 巨人の星 栄光の星編Rated ★ 4.5
생활의 달인Rated ★ 4.0- 巨人の星 不死鳥編Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Let’s Go Video TravelRated ★ 4.0
I'm a naturalRated ★ 3.5
TV Animal FarmRated ★ 3.5- VJ 특공대Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Tales by LightRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 4.0
Phineas and FerbRated ★ 3.5
A Sister's All You NeedRated ★ 4.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.0