Series
Ratings
39
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5