Series
Ratings
20
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0