Movies
Ratings
58
AvatarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0