Series
Ratings
143- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Man in FullRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
RipleyRated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 4.5