Titles you rated
Still 17Rated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0