Series
Ratings
11
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
ClariceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The CompanyRated ★ 5.0- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 5.0
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0