Series
Ratings
12
Great Selection TaxiRated ★ 1.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 2.0
Marumo's StoryRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 4.0