Series
Ratings
106
My GirlRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0