Series
Ratings
126
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
HomelandRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0