Movies
Ratings
175
AlienoidRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0