Series
Ratings
43
New HeartRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0