Titles you rated
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Young Lady and GentlemanRated ★ 2.0