Movies
Ratings
99
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5- BlowfishRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 1.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5