Series
Ratings
40
IRISRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0