Series
Ratings
43
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Man to ManRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0