Movies
Ratings
81
AlwaysRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0