Series
Ratings
18
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0