Series
Ratings
31
KatanagatariRated ★ 3.5
White SpringRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 3.0
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5