Movies
Ratings
344
HoppersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5