Movies
Ratings
607
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
The Deepest BreathRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 1.5
The FabelmansRated ★ 4.0
RunRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0