Series
Ratings
18
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5