Series
Ratings
17
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.0
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0