Movies
Ratings
639
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 1.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
BurningRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
AntzRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5