Movies
Ratings
118
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0