Series
Ratings
103
Witch HuntRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0