Titles you rated
Never Have I EverRated ★ 5.0
VIPRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- LutherRated ★ 2.5
LutherRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 16Rated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5