Series
Ratings
100
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.0- The Catstody WarRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Our MovieRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
Billions Season 7Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5