Titles you rated
The SmurfsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 5.0
One Way TripRated ★ 5.0
UnforgettableRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5