Series
Ratings
78
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Cougar TownRated ★ 3.5
Cougar TownRated ★ 4.0
Cougar TownRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0