Series
Ratings
314
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Anti HeroRated ★ 3.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Next Gen ChefRated ★ 3.5
BlossomRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0