Movies
Ratings
767
The SilencedRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0