Series
Ratings
140
Something in the RainRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0