Titles you rated
- 더 로직Rated ★ 2.5
- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5- 대학전쟁Rated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0