Titles you rated
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
The OfferRated ★ 4.5