Series
Ratings
76
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0