Series
Ratings
44
Adolescence MedleyRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.5