Series
Ratings
13
원피스 1기Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Slayers ExcellentRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0