Series
Ratings
69
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.5- The Hour Season 2Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
The HourRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0