Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 0.5
Top GunRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5