Movies
Ratings
84
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
LionRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0