Movies
Ratings
105
Enola HolmesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
HerstoryRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 2.0
PapermanRated ★ 4.0